Jeg blev i går, mandag den 12. januar, opmærksom på at der formentlig er et problem med at sende mails fra en @oddercykelklub.dk adresse til kunder hos TDC.
Samtidig ser det også ud til at vi ikke modtaget mails sendt fra TDC til en @oddercykelklub.dk adresse.
Jeg har sendt en forespørgsel til vores webhost, Wannafind, men der er endnu ikke nogen afklaring.
Jeg skal selvfølgelig nok give besked når der er nyt i sagen.
Hvor længe det har stået på ved jeg ikke, men hvis du har oplevet at du har sendt mails til en @oddercykelklub.dk adresse og du ikke har fået svar, så kontakt lige den person du skal have fat i for at høre om de har modtaget mailen!
Ligeledes, hvis du ikke har modtaget den nyhedsmail jeg sendte mandag aften omkring forældremøde i Sondrup i den kommende weekend, så hører jeg også gerne fra dig. Brug kontaktformularen nederst på denne side: http://www.oddercykelklub.dk/kontakt.php |